Επίσκεψη στο 5ο Δημοτικό σχολείο Λαμίας.

Στα πλαίσια της ομαλής ένταξης των νηπίων στο δημ. σχολείο αποφασίσαμε με τα παιδιά να το επισκεφθούμε 동물 키우기 게임. Αυτή η πρώτη επαφή κρίνεται απαραίτητη καθώς  τη νέα σχολική χρονιά πηγαίνοντας στη Α΄ δημοτικού θα βρεθούν σε ένα άγνωστο κ΄ διαφορετικό για εκείνα περιβάλλον Download happy ending once more. Τα νήπια είχαν την ευκαιρία να συστηθούν με την κ. διευθύντρια του σχολείου, να γνωρίσουν τους χώρους του δημ 6언더그라운드 다운로드. σχολείου , να συνομιλήσουν με την κυρία και τα παιδιά της Α΄δημοτικού.

Η διαδρομή που χρειάζεται να κάνουμε για να φτάσουμε στο δημ <a class=초고화질 컴퓨터 배경화면. σχολείο" width="150" height="150" /> Τα παιδιά ολοκληρώνουν την ζωγραφιά τους. Τα παιδιά στο πραύλιο του δημ <a class=컴퓨터 원격. σχολείου." width="150" height="150" /> Γυρίζοντας από την επίσκεψη ζωγραφίζουμε τις εντυπώσεις μας.

Τα σχόλια είναι κλειστά.