“Αρχή χρονιάς”

Πολλές και ενδιαφέρουσες υπήρξαν οι δραστηριότητες που έλαβαν χώρα στο νηπ/γείο μας τις πρώτες μέρες λειτουργίας του για το νέο σχολ Thanks for the. έτος.

Με διάφορα παιχνίδια γνωριμίας γνωριστήκαμε μεταξύ μας, γελάσαμε και περάσαμε ωραία 원노트2007.

1 6

\

Εγώ, εσύ,ο άλλος, όλοι στο νηπ/γείο YouTube high speed. Ζωγραφίσαμε τον εαυτό μας, βγάλαμε αποτύπωμα την παλάμη μας και φτιάξαμε σημαιάκια download tamosoft commview for wifi.

35 30

Στη συνέχεια απλώσαμε τον ιστό μας για να αγκαλιάσουμε τους φίλους μας 신도리코 드라이버. Το παζλ της φιλίας ήρθε στη συνέχεια να ενώσει όλα τα κομάτια και τα παιδιά να νιώσουν μέρος του συνόλου 강철중 다운로드.

18 17

Μετά από συζήτηση με τα παιδιά καταλήξαμε σε κανόνες συμπεριφοράς κοινής αποδοχής, οι οποίοι θα συμβάλλουν στη διατήρηση ενός ευχάριστου και ήρεμου κλίματος στη τάξη chrome subtitles.

12 20  11 2

Ασχοληθήκαμε με την αναγνώριση και την επεξεργασία του ονόματός μας μέσα από ανάλογα παιχνίδια, χειροτεχνίες και φύλλα εργασίας Download the pill-only vaccine.

16 13 32 21 15

Η  πρώτη ζωγραφιά του σχολ Download the poi Excel file. έτους μπήκε στην χρονοκάψουλα της τάξης η οποία και θα ανοιχτεί….

Τα σχόλια είναι κλειστά.