“Ομαλή μετάβαση των νηπίων στο δημοτικό σχολείο”

Λίγες μόνο μέρες έμειναν πριν από την λήξη του σχολικού έτους και πριν τα νηπιάκια μας φύγουν για πάντα από το νηπ/γείο για να πάνε στο δημοτικό σχολείο.Για την ομαλή μετάβασή τους, αποφασίσαμε να κάνουμε μια επίσκεψη 내친구호비 다운로드. Η άμεση επαφή βοήθησε τόσο στο να γνωρίσουμε τους χώρους του όσο και τους ανθρώπους του, (διδακτικό και μαθητικό προσωπικό).Επισκεφθήκαμε με τη σειρά όλες τις τάξεις κ΄τους χώρους του σχολείου ξεκινώντας από την Α΄δημοτικού After effect cc 2014. Εκεί συναντήσαμε τους παλιούς μας φίλους από το νηπ/γείο, καθώς και την δασκάλα της Α΄ τάξης 쇼미더머니 음원. Κάναμε ερωτήσεις για να λύσουμε τις απορίες μας, παρατηρήσαμε τον χώρο, εντοπίσαμε ομοιότητες και διαφορές με το νηπ/γείο μας, είδαμε τα βιβλία τους και καθώς τους ευχαριστούσαμε, δώσαμε στη δασκάλα μία πρόσκληση με την οποία τους προσκαλούσαμε στο νηπ/γείο μας Download svnkit.

Κατά τον ερχομό τους,τραγουδήσαμε, παίξαμε, χαρήκαμε και διασκεδάσαμε visual studio 2017 express 다운로드. Προς ανάμνηση αυτής της ευχάριστης δράσης μία  ζωγραφιά – δώρο, περίμενε τους φιλοξενούμενούς μας Download the place where you found love.

Τα σχόλια είναι κλειστά.